piątek, 19 kwietnia, 2024

Auto schematy bezpieczników

Auto schematy bezpieczników samochodów Audi, BMV, Citroen, Volvo, Honda, Skoda

Inne

Wyposażenie stacji paliw z górnej półki

Prowadzenie sprawnie działającego punktu wydawczego jest niemożliwe, jeżeli jego kluczowe elementy wyposażenia narażone są na częste awarie i uszkodzenia.

Niekontrolowane usterki mogą przyczyniać się do przestojów w pracy stacji benzynowych, co w sposób bezpośredni generuje straty finansowe. W erze stale rosnącej konkurencji niezadowoleni klienci, którzy kolejny zostają zmuszeni do konfrontacji z awarią, z dużym prawdopodobieństwem zrezygnują z takiego punktu i wybiorą ofertę konkurencji. Dlatego tak istotne jest to, żeby wyposażenie stacji paliw ( https://www.corrimex.pl/wyposazenie-stacji-paliw/ ) odpowiadało restrykcyjnym wymaganiom technicznym i nie zawodziło.

Na przykładzie oferty firmy Corrimex zaprezentujemy, jak powinno wyglądać wyposażenie stacji benzynowej najwyższej jakości. 

Doświadczony partner to podstawa

Jeśli prowadzisz swój punkt wydawania paliw lub dopiero planujesz taką inwestycję, warto abyś zapoznał się z kompleksową ofertą Corrimex. Jest to polski lider w zakresie dystrybucji, instalacji i serwisowania wyposażenia dla stacji paliw, który od ponad 30 lat funkcjonuje na rodzimym rynku. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i status wiodącego przedsiębiorstwa na rynku wyposażenia obiektów niezbędnych dla kierowców – Corrimex stanowi dla wielu inwestorów przedsiębiorstwo pierwszego wyboru. Warto mieć na względzie, iż ta polska marka prowadzi współpracę z wiodącymi na świecie producentami komponentów i wyposażenia technicznego dla branży paliwowej. W wielu przypadkach działając również jako ich oficjalny przedstawiciel. Dzięki temu, wszelkiego typu problemy, mające związek z dostępnością lub działaniem wybranych części stacji, mogą być szybko i skutecznie eliminowane przez rozbudowaną sieć dystrybucji i doskonale wykwalifikowanych serwisantów. Warto tu wspomnieć, że sieć serwisowa obejmuje obszar całej Polski oferując przy tym zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Inwestorzy, którzy prowadzą współpracę z firmą Corrimex, doceniają ją za:

 • rzetelne i fachowe doradztwo poparte doświadczeniem i znajomością rynku,
 • dostarczanie najsolidniejszego i najtrwalszego wyposażenia oraz części,
 • wdrażanie sprawdzanych rozwiązań,
 • w razie pojawienia się takiej potrzeby – szybkie reakcje serwisowe,
 • wykorzystanie komponentów mających niską awaryjność i odznaczających się sporą odpornością na działanie czynników zewnętrznych,
 • elegancki i nowoczesny design oferowanego sprzętu,
 • idealną komunikację na linii klient-firma.

Wyposażenie dla stacji paliw z Corrimex stanowi gwarancję uzyskania wysokiej jakości urządzeń oraz systemów i profesjonalnego wsparcia na każdym spośród etapów działania biznesu.

Kompleksowa oferta dla branży paliwowej

Marka Corrimex zajmuje się na co dzień dostarczaniem i wdrażaniem technologicznych rozwiązań wysokiej jakości. Współpraca z docenionymi na całym świecie i sprawdzonymi producentami przyczynia się do faktu, iż w ofercie tej marki znajdziemy sprzęty, instalacje oraz systemy tworzone przez najbardziej znane firmy mające globalną renomę. Oferowane przez Corrimex wyposażenie dla stacji paliwowych to między innymi:

 • Systemy pomiarowe Gilbarco Veeder Root – nowoczesne systemy odpowiadające za monitorowanie stanu magazynów paliwowych.
 • Dystrybutory paliw Tokheim – znane na całym świecie, wysokiej jakości dystrybutory paliw płynnych ( https://www.corrimex.pl/wyposazenie-stacji-paliw/dystrybutory-tokheim/ ) .
 • Armatura paliwowa Elaflex – najwyższej jakości armatura dla stacji paliw. Wśród najlepszych produktów warto wymienić akcesoria takie, jak: pistolety nalewcze, węże, złączki lub kompensatory – kompatybilne z większością występujących instalacji.
 • Instalacje rur paliwowych KPS – pochodzący ze Szwecji producent dostarcza wydajne oraz wytrzymałe systemy instalacyjne, które służą sprawnemu i bezpiecznemu przesyłowi paliw płynnych.
 • Pompy zanurzeniowe Red Jacket – systemy zanurzeniowe od tej marki mają służyć procesowi wydajnego przepływania paliwa. Doceniane są one z uwagi na przełomową konstrukcję, cichą pracę oraz doskonałą wydajność.
 • Studnie i pokrywy kompozytowe Fibrelite – lekkie pokrywy o doskonałych parametrach technicznych, wypierające ciężkie przykrycia ze stopów metali i betonu.

Postaw na doświadczenie Corrimex

Wyposażenie stacji benzynowej w nowoczesne i wydajne podzespoły bazowe ma bezpośredni wpływ na rentowność biznesu oraz obiór miejsca przez odwiedzających je kierowców.

Punkt wydawczy, który będzie przyjazny dla użytkowników, szybki w działaniu oraz wygodny w eksploatacji, zyska pozytywną opinię oraz wielu stałych klientów. Jeżeli inwestujesz w stację paliw i szukasz sprawdzonych rozwiązań, skontaktuj się z przedstawicielem Corrimex. Uzyskasz tam fachowe doradztwo, wyposażenie o światowej renomie i wsparcie na każdym etapie realizowania inwestycji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Treść jest chroniona !!